Początki działalności artystycznej naszego zespołu sięgają początku lat 90’. Nazwa zespołu z czasem kilkakrotnie ulegała transformacji, z początkowej "Black Cats" , poprzez "Kant", do obecnej – „Przekręt”. Ta ostatnia, wbrew pozorom, jak i obecnie obowiązującym standardom życia publicznego, nie ma nic wspólnego z krętactwem. Nieformalnie, również nierzadko (zresztą nieprzypadkowo), spotkać się można z przypisanym nam określeniem „Stachy”.

Naszym głównym obszarem działania jest Tarnów i okolice tegoż uroczego miasta, co nie oznacza jednak, że ograniczamy się jedynie do tych terenów i nie mniej chętnie podejmujemy zlecenia wyjazdowe.

Skład zespołu, po kilku modyfikacjach, ustabilizował się u progu XXI w. i obecnie przedstawia się następująco: Paweł - wokal oraz gitara prowadząca, Andrzej - wokal i instrumenty klawiszowe, Janek - gitara basowa, Tomek - saksofon altowy, Daniel – perkusja.

Wykonujemy muzykę, która, jak się szybko okazało, potrafi świetnie integrować pokolenia. Począwszy od przebojów z lat 60, w nieco unowocześnionych, ciekawych aranżacjach, po utwory znajdujące się aktualnie na listach przebojów. Jednym słowem, wykonujemy muzykę, przy której jej odbiorcy świetnie się bawią.

Muzyka jest dla nas ciągłą, wielką przygodą, w którą, z niemałym powodzeniem wciągamy słuchaczy i efektywnie przekazujemy im pozytywną energię.

Poza energetyzującymi rytmami, oferujemy Państwu również zawodowe konferansjerstwo, oraz - w zależności od charakteru imprezy i zapotrzebowania - konkursy i zabawy, które potrafią wprowadzić gości w niepowtarzalny nastrój. Możemy się pochwalić ponadto zawodowym sprzętem nagłaśniającym oraz profesjonalnymi instrumentami muzycznymi, a uzyskane dzięki nim wrażenia muzyczne, dodatkowo spotęgują ciekawe efekty świetlne, którymi również dysponujemy.

Jeśli więc nie mieliście Państwo okazji słyszeć (i widzieć) nas na żywo, zachęcamy do odsłuchania utworów demonstracyjnych, które znajdują się na naszej stronie i serdecznie zapraszamy do współpracy.